Asansörlü Nakliyat Platformları

Ankara Taşımacılık hizmetlerinin zorluklarının farkındayız. Artan iş yükünü karşılamak için firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde rol oynamaya başlamıştır.

Ankara gelişen ve gün geçtikçe artan konut sayısına bağlı olarak Ankara Nakliyat firmaları da bu oranda artmaktadır.

Bu artış eşya taşımacılığı alanında bilinçli ve bilinçsiz taşıyıcı olarak iki gurup da Ankara nakliye şirketleri karşımıza çıkartmaktadır. Atakan nakliyat olarak bu rekabet ortamında kalitesinden ödün vermeden ister paça eşyalarınızı isterseniz de komple 3 oda 1 salon ev eşyalarınızı evden eve taşımacılık yapmaktadır.

Yenilenen araçlarımız ve teknolojik zamandan kazandıran Asansörlü Nakliyat platformları sayesinde eşyalarınız araç kasalarından direk olarak eşyalarınızın taşınacağı dairenize hasarsız çıkartılmaktadır. Resim galerisinden Ankara nakliyat alanında kullandığımız araçlara yakından göz atabilirsiniz.

Sadece Ankara il ve içlerinde nakliyat hizmeti sunmamaktayız. Türkiye’nin tüm şehirlerine evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Ankara şehir içi ve şehirler arası taşımacılık alanında firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ankara Asansörlü Nakliyat

Nakliye hizmetinde çalışma prensibimiz

Evden eve nakliyat hizmetinde firmamız eşyalarınız ücretsiz olarak ekspertiz hizmetine tabi tutulur. Ekspertiz işlemimiz sayesinde taşımacılığın nasıl yapılacağı, eşyalarınızın taşıma risklerine göre ambalaj malzemesinin seçilmesi, nakliye personelinin sayısı ve eşyalarınızın tek seferde evden eve olarak nakledilmesi için araç boyutu belirlenmektedir.

İlk yapılması gereken taşıyıcı personellerimizin ev eşyalarını tekrar gözden geçirmesi olacaktır. Bu sayede taşıyıcı personeller, marangoz ve teknik ekip eşyalarınızın nakli için hazırlıklarını tamamlarlar. Sökülmesi gereken mobilyalarınızın itina ile söküm işlemleri gerçekleştirilir. Sökülen mobilyalarınızın ambalajlama personelleri ile temiz ve bilinçli bir şekilde ambalajlarını yaparlar Mutfak eşyalarınızın beyaz kağıt ve diğer ambalajlama kağıtları ile düzgünce sarılım işlemleri gerçekleştirildikten sonra sarsıntıya karşı kare özel olarak tasarlanmış fıçılara, veya kolilere, titizlikle yerleştirilir. Bu sayede temiz ve sağlam bir şekilde yeni adresinize Ankara Nakliyat ayrıcalığı ile taşınırlar. Elektronik eşyalarınız ( Çamaşır makinesi, Buzdolabı,Bulaşık vb) ambalajlanarak araçlarımıza istiflenmeleri için taşınırlar. Odalarınızda bulunan dolaplarınız mobilya personelleri tarafından itina ile söküm işlemi gerçekleştirilir ve taşınacağınız yerde istenilen kısma monteleri sağlanmaktadır. Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere, sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır. Evinizde önemli olduğunuz bildiğimiz çiçeklerinizin taşınması işlemlerini de sarsıntıya engel olan fıçılarda veya boyutlarına göre kolilerde taşınmaktadır. Müşteri memnuniyeti bilinci ile kendi personellerimiz ve araçlarımız ile yeni yerlerine taşımacılığı gerçekleştirilir. Elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde Ankara Atakan Nakliyat tarafımızdan tazmin edilecektir.

United Kingdom gambling site click here