Hakkımızda

Ankara Atakan Evden Eve Nakliyat Firmamız 1990 yılında Çankaya,da kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya nakli, mobilya nakli, büro, fabrika, ofis taşımacılığı , askılı tekstil taşımacılığında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

Atakan Nakliyat, ofis, büro, fabrika ve evden eve taşımacılık konusunda anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir. Atakan Nakliyat, dostluğu ve kişiliği ön planda tutmuş, para konusu önem arzetmemiş ve kaliteyi yakalamış bir şirkettir. "Eşyanız ve siz bizim için önemlisiniz" sloganı ile yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001,ve K3 yetki belgesine sahip şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyatı sunan , bayan eleman gibi , nakliyat sektöründe ilklere imza atmayı kendine ilke edinmiştir.

Ayrıca taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz ve zamanlamamız ile her işimize profesyonel yaklaşırız.

Sözde değil , gerçek anlamda eşyalarınız taşınma esnasında sigortalanır.

Atakan Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bize 7/24 telefon , yada faks yoluyla ulaşıp arkanıza yaslanmanız.

Atakan Nakliyat , tüm müşterilerine sorunsuz ve kaliteli taşınmalar diler...

United Kingdom gambling site click here